O nás

Šetříme váš čas i peníze

Díky nadstandardním vztahům s dodavateli vozidel, bankami a leasingovými společnostmi dokážeme vyjednat slevy, na které jedinec nedosáhne.

PREMIOVÉ VOZY jsme založili z popudu našich klientů – s cílem rozšířit služby, které poskytujeme ve společnosti LEASINGOVÝ MAKLÉŘ.

Dobře víme, jak nemilosrdný dokáže trh s novými i ojetými automobily být. Věříme, že každý z nás si zaslouží férový přístup – a že firmy by měly vždy jednat ve prospěch svých zákazníků. Jen tak mohou dosáhnout opravdu skvělých výsledků

Poznejte nás

David Dvořáček

Jednatel Premium Cars Servis

V oblasti prodeje a financování automobilů se pohybuji přes 17 let; za tu dobu jsem získal mnoho informací a zkušeností a pomohl více než 1 000 klientům.
Přesně vím, co banky a prodejci aut vyžadují od zákazníků – a naopak. Mým cílem je ušetřit vás nekalých obchodních praktik a najít vám vůz, který bude bez poruch sloužit dlouhé roky.

Oldřich Svoboda

Obchodní zastoupení pro Středočeský kraj

Jiří Kopecký

Obchodní zastoupení pro Moravskoslezský kraj

Jaroslav Hrabal

Obchodní zastoupení pro Jihočeský kraj

Jan Písařík

Obchodní zastoupení pro Jihočeský kraj

Ivana Dvořáčková

Marketingové oddělení, péče o klienty

Zuzana Dvořáčková

Péče o klienty, koordinátorka

Rádi vás poznáme

Poohlížíte se po novém vozidle? Chcete jej financovat prostřednictvím leasingu? Poradíme vám – zdarma.

CHCI NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Naše Reference

U Vaší společnosti jsem si objednal zánovní AUDI A8 50 TDi se zadáním aby bylo vozidlo do 70.000 EUR. S prodejní cenou 62.000 EUR jste mi ušetřili více jak 205.000 Kč a to se mi velmi líbilo. Děkuji za dodržené termínu obchodu a vynikajícího servisu dodání až domů :) , s pozdravem Martin Kohout Brno

Pane Dvořáčku, děkuji Vaší společnosti za vynikající koordinaci a dovoz vozidla z Německa. Nevěřil jsem, že by jste mohl sehnat vozidlo v maximální výbavě s cenovým zvýhodněním - 58.000 Kč oproti vozidlům v ČR. Z vozidla jsem nadšený a rozhodně máte mé doporučení. S pozdravem Stejskal, Hradec Králové

Pane Dvořáčku, děkuji Vám a vašemu týmu za vynikající servis při koupi mého nového vozu. Jsem ráda, že jsem na Vás narazila a budu i nadále doporučovat vaše služby. S pozdravem Kamila Holáková z Prahy.