POJIŠTĚNÍ

Snížíme cenu vašeho povinného i havarijního pojištění

Převedeme vám bonusy bez nutnosti jejich dokládání. Během 5 minut vám na povinném ručení i havarijním pojištění ušetříme tisíce korun. Transparentně a bez skrytých poplatků.

CHCI SPOČÍTAT, KOLIK UŠETŘÍM


Víme, která pojistka je výhodná pro rodinné auto do města, pro firemní vůz nebo vozidlo živnostníka. Pojištění vám připravíme na míru – dle vašich potřeb a očekávání.

Díky rozsáhlému počtu realizovaných smluv pro vás s konkrétní pojišťovnou dohodneme slevu, na kterou byste běžně nedosáhli. Povinné či havarijní pojištění vám zajistí naše sesterská společnost LEASINGOVÝ MAKLÉŘ.

Nabízíme produkty pouze od předních českých pojišťoven. Naše služby jsou určeny běžným zákazníkům, podnikatelům i firmám:

3 kroky k výhodnému pojištění Vašeho vozu


  1. Pošlete nám parametry svého nebo vyhlédnutého vozidla. Nebo nám je povězte po telefonu. Třeba z autosalonu nebo bazaru.
  2. Během 5 minut zjistíme, která pojišťovna vám na povinné ručení či pojištění poskytne nejlepší podmínky – a sdělíme vám konečnou cenu.
  3. Vybrali jste si ? Novou pojistku připravíme během pár minut. Podepíšete ji na dálku, z pohodlí vaší kanceláři, domova nebo autosalonu.

Záruka férového jednání

Náklady na zřízení pojištění hradí naši smluvní partneři. Proto produkt vybereme na míru vašim potřebám.

Benefity pro naše stálé klienty

Dálniční známka na 1 rok zdarma

CCS karta pro firmy a podnikatele

Poukaz na asistenční služby

Pojištění i povinné ručení za rozumnou cenu

Stačí 5 minut a ušetříte až několik tisíc ročně. Ozvěte se nám.

NEZÁVAZNĚ POPTAT POJIŠTĚNÍ